Ranking liquidów do e-papierosów

Oceny i opinie o FlavourArt Tobacco Cam Blend

Średnia ocen:
2.7
Smak:
1.3
Chmura:
5.7
Cena/Jakość:
1.0

Twoja ocena

Smak:
Chmura:
Cena/Jakość:
Komentarz:
Podpis:
Twój e-papieros:

Oceny i opinie [3]

 • Smak:
  1
  Chmura:
  7
  Cena/Jakość:
  1
  e-papieros:
  ego 3, ce10+
  Jak dla mnie beznadzieja! Aż grzałkę wymieniłem tak mi waliło jakąś tanią perfumą! Spaliłem pół clearomizera, zeby się pozbyć tego smaku!! To mój pierwszy i chyba ostatni flavour art...
  , dawno temu
 • Smak:
  2
  Chmura:
  5
  Cena/Jakość:
  1
  e-papieros:
  Provog Ego
  Nie wiem jak pachnie, a tym bardziej smakuje Woda kwiatowa, ale to chyba to. Jak napisał mój poprzednik, tania perfuma. Nie można tego wapować nawet po zmieszaniu 50/50 z Mentholem. Stanowczo odradzam, chyba że ktoś lubi(ł) pić Wodę kwiatową. Co do innych FlavourtArt nie zniechęcam się, bo RY4/Right4You był całkiem znośny, ale cudo to też nie było. Pozdrawiam i miłego wapowania innych liquidów.
  , dawno temu
 • Smak:
  1
  Chmura:
  5
  Cena/Jakość:
  1
  e-papieros:
  Spinner 2
  Zapach bardzo intensywny, drażniący, ostry i nieprzyjemny. Ten aromat po prostu śmierdzi. Już 0.5 kropli na 10 ml liquidu potrafi zagłuszyć zapach podstawowy. Jedną kroplę da się jeszcze wapować ale więcej niż dwie to porażka. Nie odrzucało mnie jeszcze po żadnym aromacie tak jak po CAM BLEND. Nie nazwał bym tego perfumami chociaż takie było pierwsze moje skojarzenie. W sumie ciężko mi jest określić ten zapach. Generalnie odradzam zakup tego aromatu.
  , dawno temu

Katalog liquidów

Jeżeli brakuje na liście Twojego liquidu napisz do nas